Co podarować panience na czwarte urodzinki?

Kupując upominek dla czteroletniej panny, dużo osób poprzestaje na lalkach. Zdawać by się mogło, iż to starczy. W efekcie na półeczkach w pokoiku małej znajdujemy ich niezliczone ilości.

Schody drewniane marki ZLEM

Autor: www.zlem.pl
Źródło: www.zlem.pl
lalka dla małej dziewczynki

Autor: Joannis Nicolas
Źródło: http://www.flickr.com
Czy jednak lalka dla małej dziewczynki to upominek idealny? Wykażmy się większą inwencją! W czasach Barbie oraz pozostałych wychudzonych, bezdusznych lalek, możemy ofiarować pannie oryginalną szmacianą, ręcznie stworzoną lalkę.

Ten wpis posiada interesujące informacje na opisywany temat – jeżeli masz ochotę uzyskać więcej wpisów, to odwiedź stronę hurtownia akcesoriów dla zwierząt, która opisuje zbliżone problemy.

Dołączając do podarku specjalną pościel z kieszonką dla kukiełki, zapewnimy pannie spędzanie całej doby ze swoją najważniejszą szmacianą psiapsiółą. Zabawmy się w dom! Małe panny lubią zabawę w dom. Podarujmy im jeden z zestawów mebelków, określonych specjalnie dla dzieci (mebelki kartonowe, składane albo namiastki sprzętów dla dorosłych). Autentycznym marzeniem wielu dziewczynek jest naśladownictwo rodzicielki w robotach domowych. Maluch z pewnością polubi gotowanie, kiedy będzie miało swą własną, małą kuchnię interaktywną. Jeżeli twoja pociecha lubi naleśniki, może nauczyć się je przygotowywać dzięki kolorowemu zestawowi do smażenia. Do tego niezbędny dla małej gospodyni będzie cudowny fartuszek. – zobacz kompletną ofertę pod adresem.

pomysł na prezent dla czterolatki

Autor: CucombreLibre
Źródło: http://www.flickr.com
Niechybnie każdy dorosły nie raz widział małe dziewczynki, bawiące się na zewnątrz. W większości wypadków hopsają – na skakance, grają w gumę lub klasy. Od dzisiaj mogą to wykonywać również w domu, na specjalnym dywanie – wejdź.

Jeśli dziecko zaczyna już ciekawić się czytaniem, daj mu wspaniałą grę do nauki.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na ten temat – na pewno przypadnie Ci do gustu bieżąca publikacja (http://www.panko.pl/), którą opracowaliśmy z myślą o Tobie. Po więcej szczegółów kliknij w link.

Nauczą się dzięki niej nie jedynie alfabetu, ale i lepszej koordynacji ruchowej. Już dzisiaj wykorzystaj pomysł na prezent dla czterolatki z powyższego przewodnika.