Jakie kosmetyki podarować swojemu małżonkowi z okazji imienin bądź po prostu bez szczególnej okazji

Dawanie prezentów sprawia nam wielką przyjemność, szczególnie wtedy, gdy obdarowujemy osobę drogą naszemu sercu. I właściwie nie chodzi tutaj o to, aby zamawiać bajecznie drogi zegarek bądź wycieczkę do USA. Na wspomniane luksusy mogą sobie pozwolić tylko bogaci obywatele, a ci przeciętni mogą podarować bliskiej osobie nawet własnoręcznie wykonane przedmioty. De facto przede wszystkim liczy się gest, a jeśli ukochany mężczyzna nie ucieszy się z niewielkiego podarunku, to trzeba porządnie zastanowić się, czy opłaca się kontynuować taką znajomość.

kosmetyki do golenia

Autor: András Bögöly
Źródło: http://www.flickr.com
Damy niezwykle rzadko samodzielnie wykonują podarunki, co najwyżej samodzielnie opakowują zakupiony produkt w dekoracyjny papier – przecież nie każda trzydziestolatka potrafi szyć czy piec wyborne drożdżówki. O dużo częściej panie przeglądają witryny w sieci, aby sprawdzić, co rekomendują inne kobiety. Chociaż nie zawsze opłaca się kierować się podpowiedziami internautek, to zawsze owe podpowiedzi warto potraktować jako inspiracje.

Rozmaitego rodzaju kosmetyki albo akcesoria do higieny ciała są najprawdopodobniej najlepszym pomysłem na podarek. Tym paniom, którym teraz zostało jeszcze kilka dni do wypłaty tygodniówki, możemy śmiało podpowiedzieć, żeby kupiły w najbliższej drogerii dwa żele do golenia, balsam po goleniu i nieco droższy szampon – tak opracowany zestaw można później włożyć do ozdobnej torebki i ofiarować najdroższemu mężczyźnie.

Ciekawi Cię ten artykuł? Jeżeli tak, to namawiamy do kliknięcia tutaj. To ciekawe oryginalne źródło (http://welldent.wroclaw.pl/uslugi/ortodonta-wroclaw/), które również na pewno Cię zafascynuje!

Natomiast z okazji dwudziestej rocznicy urodzin należy zrobić bardziej ekskluzywną paczkę. Żeby pozostać w sferze kosmetyków możemy podsunąć rewelacyjnej jakości perfumy dr Harris .

Mężczyzna

Autor: Clintus
Źródło: http://www.flickr.com
A jeżeli okazja jest szczególnie wyjątkowa, to wtedy niektóre kobiety pragną zabłysnąć i zamawiają coś ekstra, przykładowo zestaw kosmetyków i sprzętów do konwencjonalnego golenia marki Taylor of Old Bond Street. Tak wyszukany upominek musi docenić nawet mężczyzna, który jest zagorzałym zwolennikiem elektrycznych maszynek. Chociaż za wspomniany zestaw trzeba zapłacić kilkaset złotych, to małżonka czy partnerka solenizanta nie powinna żałować własnej decyzji – w końcu upodobania warto raz na pewien czas zmieniać, więc w wieku pięćdziesięciu lat można z powodzeniem golić się sposobem, jaki znali nasi pradziadowie. A otrzymany komplet cieszy się niemałym uznaniem konsumentów, o czym świadczą przychylne komentarze na forach.