Nowe meble do pomieszczenia malucha spowodują, że nasze dziecko poczuje się jak w baśniowej krainie

Jeszcze 20 lat temu, nikomu nie przyszło do głowy, że w przyszłości pokój malucha będzie można umeblować w swobodnie wyszukane sprzęty. Wcześniej meblościanka z płyty paździerzowej z frontami polakierowanymi i z połyskiem była miarą prestiżu. Ten niby przepych tak naprawdę był sporym kiczem, który rzekomo w odpowiednim świetle, udawał meble.

meble dziecięce

Autor: US CPSC
Źródło: http://www.flickr.com

Gałki przy drzwiczkach odpadały, zawias utrzymywał się w jednej pozycji, drzwiczki się deformowały, a to co powinno się wysuwać w ogóle się nie wysuwało. A co fascynujące, jednakowe meblarskie kicze można było zobaczyć w prawie co drugim polskim mieszkaniu.

Obecnie tworzy się kolekcje mebli, które dorastają wraz z dziećmi. Meble, które pozwalają odmieniać ich wizerunek, zabarwienie i komplety w zależności od nastroju, mody i tak często jak tylko mamy na to ochotę. Zapraszają do tworzenia różnych światów, przepełnionych skrytkami i pełnych schowków. Nakłaniają do aranżowania, podejmowania prób, majsterkowania i poszukiwania nieoczywistych rozwiązań. Rodzice mogą zharmonizować wyposażenie do zainteresowań, temperamentu i słabości dziecka. Dzięki niepowtarzalnym pomysłom, sprzęty do pokoju dziecka, zmienią go w bardzo intymne wnętrze (aranżacje dla maluchów).

Dzieci mają niezwykłą wyobraźnię, kochają bajki i tajemnicze historie dlatego lubią bawić się w kolorowych wnętrzach, w których odczuwają, że są nadzwyczajne, jak postacie uwielbianych historii – .

Jeśli sądzisz, że nie odnajdziesz w sieci niezwykłych informacji, to przejrzyj treści, gdyż można w nich przeczytać przyciągające uwagę dane na ciekawiący Cię wątek.

Meble do pokoju dziecka, mogą przeistoczyć się w statek morskich rozbójników, który pozornie wypływa w podróż dookoła świata. Sprzęty, które mogą być stworzone dla rozpoczynającego przygodę technika, pomogą mu realizować jego zainteresowania.

Vertbaudet

Źródło: flickr.com

Kolekcja mebli dla fana futbolu stworzy świetny nastrój dla miłośnika piłki nożnej. Pokój dla synka można zaaranżować również w konwencji morskich podróży, Formuły 1. Tymczasem wnętrze dla dziewczynki, można zmienić w bajkową komnatę – wyśmienite miejsce do spotkań na herbatkę czy też najbardziej kolorowych snów śpiącej królewny.