Jak wielkie pieniądze krążą w Sieci?

Żaden osobnik wręcz nie wyobraża sobie co zdołałby kupić za sumę trzech miliardów dolarów. Gdy ludzie przyzwyczajeni są do ściągania aplikacji komputerowych bezpłatnie, Mark Zuckenberg, właściciel portalu FB takową kwotę chciał uiścić za jakąś aplikację. A jej właściciele odrzucili ofertę.

youtube

Źródło: pixabay.com
A co w ogóle miało być towarem kontraktu? Aplikacja snapchat Polska, która kasuje fotografie zaraz po ich zamieszczeniu. Brzmi frapująco, nieprawdaż? Jeżeli dodamy, iż serwis ranking snapchat łączy w sobie ogromną ilość stu milionów odbiorców, sprawa staje się nieco zrozumiała. Tak, potężna jest potrzeba sprzedawania swym użytkownikom różnorodnych reklam. Snapchat Polska to powstały kilka wiosen temu komunikator wirtualny, jaki posiada wielką ilość użytkowników. Przesyłają one sobie ponad siedemset milionów zdjęć dziennie.

Zaciekawił Cię ten wpis? Jeżeli tak, to poznaj ten użyteczny serwis (https://pizzahut.pl/restaurants/28-pizza-hut-warszawa-pulawska). Znajdziesz w nim wiadomości, które okażą się dla Ciebie wartościowe.

Poza zdjęciami snapchat Polska oferuje też możliwość przesyłania pomiędzy odbiorcami plików video i pieniędzy. Software jest dostępny również na komórki, dzięki czemu można by korzystać z takiego rozwiązania w dowolnym miejscu oraz o każdej godzinie.

Podobnie dużą popularność posiada w Sieci serwis YouTube w Polsce, który jednak jest nieco bardziej popularny niż Snapchat Polska. Jak mnóstwo odbiorców rozumie, YouTube w Polsce zezwala na zamieszczanie plików video, jakimi mogą być przykładowo obrazy filmowe z wakacji, teledyski czy przykładowo filmy dokumentalne – ranking youtube.

YouTube w Polsce zezwala także zaistnieć w Internecie różnym posiadającym ciekawą pasję ludziom. Portal przynosi możliwość zamieszczania tak zwanych kanałów tematycznych, na których właściciele pokazują wszelakie informacje. Na YouTube w Polsce znajdziemy więc kanały odnoszące się do kosmetyki, przeszłości, filmów, itp.