Które filmy animowane są przeznaczone dla dziewczynek?

Co bez dwóch zdań łączy dziewczynki z niemalże wszystkich państw na świecie? Naturalnie bajki barbi, chociaż nie chodzi tylko o Barbi! Cóż, bajki faktycznie są fajne, całkiem często nawet dorośli ludzie, mogłoby się wydawać rozsądni osobnicy, lubią co pewien czas włączyć bajkę swojemu dziecku i sami nieco sobie pooglądać. No i bardzo dobrze, kto powiedział, że bajki są całkowicie dla dzieci? Chociaż wiadomo, iż to przede wszystkim o nie chodzi. Na co zwrócić uwagę jeśli mówimy o bajkach dziecięcych?

Telewizory Philips z linii 6000

Autor: Philips
Źródło: Philips
No cóż, bajki dla dzieci (oferta bajek dla Twojego dziecka: ) muszą być tylko i wyłącznie bajkami dla dzieci! A więc rozchodzi się o to, że jakby nie patrzeć czymś całkowicie nie na miejscu jest to, aby dopuścić swoją pociechę do takich produkcji, które często są nawet fajne, śmieszne, ale cóż z tego wszystkiego jeżeli są pełne wulgaryzmów? No niektóre produkcje animowane są nieprzeciętne wulgarne, przykre to trochę, przecież dzieci szybko łapią świeże słowa. Potem wielkie zdziwienie, że pociecha wywodząca się z inteligenckiej rodziny zwykła używać wulgarnego słownictwa. Ignorujmy tego typu produkcje!

Np. są fajne, godne uwagi każdego dzieciaka. Raduje serce, iż na całe szczęście nie wszyscy powariowali, zatem nadal istnieją te bajki, które pod autentycznie wszystkimi względami są w zgodzie z normami społecznymi. Co prawda jest w Polsce wolność mediów, lecz byłoby dobrze, gdyby nareszcie ktoś wziął się nareszcie za puszczane w TV bajki.

Jeżeli ten artykuł jest dla Ciebie warty zainteresowania, to kliknij tutaj! Zamieszczone tam wiadomości również Cię zainteresują – to niezwykle użyteczne informacje (http://www.questcm.pl/kompendium-mba-online/)!

Później niejako cierpi na tym społeczeństwo. Może to spora przesada, ale jakby nie patrzeć wulgarne bajki mocno niekorzystnie wpływają na dzieciaków, co jest w stanie w jakimś stopniu zepsuć je. Tak naprawdę może być.

Niektóre dzieci zapewne rzekną, że wielce godne zainteresowania są bajki z serii Lego. Na przykład bajki lego ninjago są interesujące: zapewne każde polskie dziecko kocha Lego – tak po prawdzie to bardzo duże wyrazy uznania dla Skandynawów: w końcu pochodząca z Danii firma Lego to powszechnie znany symbol. Dzieci z całego świata kochają Lego, trudno się akurat temu przesadnie zdziwić. W takim razie upewniajmy się zawsze jakie bajki ogląda nasze dziecko, ponieważ zapewne brak kontroli rodzicielskiej wielce niekorzystnie może wpłynąć na malca.