Wyjątkowe buciki dla Twojego bobasa

DLA NASZYCH DZIECI
Małe dzieci często lubią biegać boso. Trudno jest przekonać dziecko do założenia kapci.

Dlatego należy kupować takie kapcie, papcie dziecięce, które nasze dziecko założy z chęcią. Dziś mamy ogromny wybór produktów dla małych dzieci i co najważniejsze rzeczy te są kolorowe i pozytywnie oddziałują na wyobraźnię naszych pociech, co sprawia, że dzieci z większa ochotą wkładają kapcie. Możemy kupić maluchowi kapcie tematyczne, brzmi dziwnie? Otóż w asortymencie tego typu są kapcie, które np. nawiązują do postaci z bajek. Ciepłe wkładane kapcie w kształcie postaci Disneya na pewno sprawią, że dziecko z chęcią będzie zakładało je na stópki. Kupując kapcie dziecięce sprawdźmy, z jakiego materiału są one wykonane. Pamiętajmy, że stopy dzieci mają wrażliwą i delikatną skórę. Kupowanie całkowicie syntetycznych kapci na pewno nie będzie dobrym wyborem dla naszego malucha. Warto jest też ruszyć z dzieckiem na zakupy. Jeżeli samo wybierze sobie kapcie na pewno będzie z większą chęcią je nosiło. Dobrze jest też wytłumaczyć maluchowi, dlaczego tak ważne jest noszenie kapci. Dla dorosłego sprawa jest jasna. Dziecko nie musi rozumieć, dlaczego kapcie są ważne, niewiedza jest najczęstszym powodem dla których ich nie nosi. Jeżeli parę razy powiemy dziecku, o co chodzi, to zapewne za którymś razem zrozumie i jeżeli zauważy, że my nie mamy kapci to nas upomni. Musi pamiętać, że dzieci kopiują nasze zachowania. Jeżeli, więc sami nie chodzimy w kapciach, nie liczmy na to, że nasze dziecko zacznie je nosić.

Helen Doron Early English, dziecko

Autor: Helen Doron Early English
Źródło: Helen Doron Early English

DLA MAŁYCH DZIECI
Zdarza się, że czasem nie zdajemy sobie sprawy jak, iż skuteczne metody łagodzenia dolegliwości u dojrzałych osób mogą sprawdzić się też nawet u niemowlaka. Do takich rozwiązań na pewno należy zaliczyć termofor dla niemowlaka.

Nie czekaj dłużej – zweryfikuj propozycję (www.sklep.acana.com.pl/71-acana-regionalshighest-protein), którą dla naszych klientów wymyśliliśmy. Włączyliśmy wszystkie potrzeby naszych konsumentów!

Termofor może na przykład pomóc w kolce u malucha. Oczywiście powinniśmy poszukać na rynku termoforu, który będzie odpowiedni do stosowania go u małej pociechy. Na naszym rodzimym rynku jest dużo przedsiębiorstw, tego typu , które oferują szeroką gamę bezpiecznych termoforów dla niemowląt. Dobrze jest sprawdzić czy produkty danego producenta mają wszystkie certyfikaty, które powiedzą nam czy dany termofor jest bezpieczny. Do tego wielu producentów proponuje bardzo ciekawe termofory o różnych kształtach i z bogatym wyborem wzorów.