Aby utrwalić wyjątkowe momenty w życiu

Ponieważ dzień ślubu należy do najważniejszych w życiu, wymaga wielu przygotowań. Zatroszczmy się więc o każdy pozornie mało istotny szczegół – zaczynając od doboru jak najdoskonalszego domu weselnego, poprzez wybór wyśmienitego menu oraz co bardzo ważne, zaangażowanie profesjonalnego fotografa i kamerzysty.
To dzięki umiejętnościom tych osób będzie nam dane z przyjemnością powrócić pamięcią do tych wspaniałych dni.

ślub

Autor: Tony Nguyen
Źródło: http://www.flickr.com

Filmy z dnia ślubu przestają być długimi, nudnymi, ciągnącymi się godzinami nagraniami, które prędzej czy później lądują na dnie szuflady. Aktualnie, sugeruje się młodej parze niedługie, ale bardziej nowoczesne formy.

Jeśli prezentowany tekst jest dla Ciebie fascynujący, odwiedź ten link (www.e-vemco.pl/), a zgłębisz więcej informacji, jakie Cię niezwykle zafascynują.

Mało tego! Ulega zmianie nie tylko czas filmu, ale nawet pozycja kamery. Wideofilmowanie z powietrza nadaje nagraniu z uroczystości zupełnie nowej perspektywy. Atmosfera filmu nie przypomina nużących imienin u cioci, nagranych w amatorski sposób, ale ciekawy, przemyślany film.
Do nagrywania z powietrza wykorzystuje się niedużych rozmiarów platformę latającą. Helikoptery potrafią wznieść się na wysokość około 300 m, co umożliwia obszerne ujęcia z dużych powierzchni – np. uwiecznienie terenu wokół kościoła oraz sali weselnej czy parku, w którym małżonkowie zdecydują się na sesję plenerowe. Dodatkowo, urządzenie jest w stanie zniżyć lot prawie do poziomu głów gości, co pozwoli na bardzo efektowne zbliżenia. Takie zdjęcia z powietrza okażą się wspaniałą i zaskakującą pamiątką dla gości.

Z bogatych ofert dotyczących fotografii ślubnej zdecydujmy się na taką, która da nam satysfakcję i piękne wspomnienia na wiele długich lat. Musimy tylko zadecydować o tym na jakim efekcie końcowym nam zależy, o jakim charakterze ma być sesja. Czy będą to wyretuszowane fotografie, czy też naturalne z reporterskimi kadrami? Zdjęcia plenerowe totalnie szalone, z spora dawką stylizacji czy może czarujące, z domieszką romantyzmu?Gdy się zdecydujemy, przeglądnijmy portfolio fotografów i pokuśmy się te, które oczarowały nas najbardziej. Nic tak równie ładnie nie ozdobi ściany w salonie, jak dobrze zrobione zdjęcia ze ślubu.