Co dobrze znać na temat nowoczesnych gier na PS Vita?

Mimo tego, że smartfony oraz tablety zyskują coraz więcej popularności, to przenośne konsolki bez przerwy mają wierne grono zwolenników. Przede wszystkim konsole są znacznie bardziej wygodne do grania, niż sprzęty posiadające tylko ekran dotykowy. Przykładowo jedna z niedawno zaoferowanych na rynku konsol, to znaczy sony PS Vita to niewielkie, ale ogromnie funkcjonalne urządzenie, które może zadowolić nawet najbardziej wybrednych graczy. Ekran z pięciocalową przekątną to obecnie standard wśród urządzeń przenośnych.

konsola PS VITA

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Ale już nie każdy z nich posiada tylny dotykowy panel, przy użyciu którego możliwości grania w różne gry podnoszone są na nowy poziom. A właśnie coś takiego oferuje najnowszy model konsoli sony, dotykowy tył pozwala na chwytanie, pchanie i ciągnięcie, czyli ruchy jeszcze nie spotykane w zwykłych urządzeniach dotykowych. Dodatkowo Sony ps vita zostało wyposażone w możliwość obsługi bezprzewodowych sieci, przez to możliwości połączenia się z resztą użytkowników powiększyły się znacznie. W tym miejscu są przykłady dobrych gier: gry zręcznościowe PlayStation Vita.

PlayStation Vita typu slim

Autor: Tommy He
Źródło: http://www.flickr.com

Lecz najważniejszą rzeczą, świadczącą o popularności tych urządzeń, są gry ps vita. Jest ich oczywiście bardzo dużo, w tym szlagiery znane z większych konsoli i komputerów, a wszystkie sprzedawane są w rozsądnych, akceptowalnych dla dużej części graczy cenach. Ponieważ sama konsolka jest niewielka, to idealnie nadawać się będzie do grania podczas krótkich lekcyjnych przerw albo oczekiwania na przyjazd autobusu. A do tego idealnie sprawdzą się gry zręcznościowe ps vita, jakie włączyć można na parę chwil i gdy przyjdzie taka konieczność zrobić sobie przerwę. Dużym zainteresowaniem pośród grających cieszą się również gry wyścigowe ps vita (te i podobne: dobre gry symulacyjne na ps vita), łatwe użytkowanie i świetny poziom grafiki konsoli sprawiają, że gra się w nie naprawdę niezwykle.

No i nie można zapomnieć o miłośnikach samolotów, statków czy czołgów. Gry symulacyjne ps vita to świetna możliwość dla wszystkich, którzy lubią wcielać się w postać kierowcy lub pilota.

Kliknij na odnośnik rowery dziecięce śląsk, on przybliży Ci wątek, który Cię właśnie zainteresował. Przeczytaj artykuł, zawierający ciekawe dane.

A najbardziej istotną chyba zaletą najnowszego urządzenia sony jest to, że we wszystkie te gry zagrać można razem ze znajomymi, wystarczy jedynie włączyć się do sieci i odszukać chętne osoby na krótką rozgrywkę.