Archives for prezent


Jaki podarunek nabyć pod choinkę?

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas w roku. Każdy z nas ma w pamięci te chwile, kiedy w dzieciństwie wespół z rodzicami, dziaduniami, wujami oraz kuzynostwem oczekiwało się na pierwszą gwiazdkę. Po pierwsze by móc w końcu siąść do kolacji wigilijnej a po drugie – niechybnie dla niektórych istotniejsze – aby zajrzeć pod choinkę i w szaleńczym amoku móc rozpakować niespodzianki. Ach te upominki! Spędzają sen z powiek już na długo przed uroczystościami. Zastanawiamy się, czym unikalnym zdziwić najbliższe nam osoby i jakie podarunki im sprezentować tak, żeby byli zadowoleni, utrafić w gust i na dodatek, by nie była to kopia z lat poprzednich. Zadanie wyjątkowe skomplikowane. Jeśli do tego dojdzie olbrzymia liczba bliskich – mamy kłopot.

Continue reading “Jaki podarunek nabyć pod choinkę?” »

Jeśli martwisz się, co podarować parze młodej w prezencie ślubnym, wtedy możesz dla przykładu skorzystać z naszych porad

Kiedy w najbliższym czasie udajesz się na czyjś ślub, wtedy zdecydowanie zastanawiasz się nad tym, co można wręczyć parze młodej jako prezent. Jeszcze parę lat temu każdy kategorycznie powiedziałby Ci w takiej sytuacji, że najlepszym prezentem są pieniądze, jednak teraz bynajmniej nie jest to aż tak oczywiste.

Continue reading “Jeśli martwisz się, co podarować parze młodej w prezencie ślubnym, wtedy możesz dla przykładu skorzystać z naszych porad” »

Pomysłów na świąteczny upominek może być naprawdę bardzo dużo. Warto zrobić coś samodzielnie – sprawdź trendy

Nadchodzą święta, a razem z nimi gorączka na zakupy, zwłaszcza te dotyczące prezentów dla najbliższych. Każdego roku wielu z nas ma z tym problemy, choć równie duże grono osób na nic tak nie wyczekuje jak właśnie na możliwość robienia przedświątecznych zakupów. Sprzyjają temu piękne aranżacje wystaw sklepowych, promocyjne obniżki cen i ten specyficzny świąteczny klimat.

Continue reading “Pomysłów na świąteczny upominek może być naprawdę bardzo dużo. Warto zrobić coś samodzielnie – sprawdź trendy” »

Paczki na Święta Bożonarodzeniowe powinny być trafione , a także użyteczne

Święta Bożego Narodzenia to unikatowe wydarzenie w sporej części polskich domów. Przygotowania rozpoczynają się w większości przypadków już na parę tygodni przed 24 grudnia, jednakże klimat świąteczny zaczyna się zdecydowanie wcześniej.

Continue reading “Paczki na Święta Bożonarodzeniowe powinny być trafione , a także użyteczne” »