Archives for programy


Które typy promocji stosujesz w firmie?

By móc efektywnie sprzedać dany artykuł, należy go także skutecznie zareklamować. Im reklama bardziej zwróci na siebie uwagę, tym wyższe prawdopodobieństwo, że dana osoba kupi produkt. W dzisiejszych czasach bez mała w jakiejkolwiek branży dominuje bardzo duża rywalizacja. Na rynku przeżyją wyłącznie takie firmy i tacy ludzie, jacy oferują najwyższej jakości usługi i produkty, a co nie ulega żadnej wątpliwości, którzy te usługi i towary umieją w odpowiedni sposób sprzedać.

Continue reading “Które typy promocji stosujesz w firmie?” »

Co słychać w polskiej muzyce? Który album jest najlepszy? Zobacz co radzą fachowcy

Możemy zaobserwować pewne zjawisko w krajowej muzyce – otóż w ostatnich czasach sporą popularność zjednują sobie uczestnicy telewizyjnych konkursów muzycznych, które są na antenach kilku stacji. Doskonałym przykładem artysty, który objawił się słuchaczom dzięki TV, jest 25-letni Dawid Podsiadło. Ten zdolny piosenkarz w obecnym roku wydawał pierwszy album, a jego kawałki uzyskiwały czołowe miejsca w rankingach medialnych. Ten młodzieniec jest tak lubiany przez publiczność, że dostał nominację EMA MTV na najlepszego rodzimego wykonawcę.

Continue reading “Co słychać w polskiej muzyce? Który album jest najlepszy? Zobacz co radzą fachowcy” »

Jeżeli zarządzasz przedsiębiorstwem, przemyśl, w jaki sposób wchodzisz w relacje z kontrahentami. Rzuć okiem na garść dobrych rad

Dojście do użytkownika jest współcześnie najlepszym krokiem w prowadzeniu biznesu. Rozwinięcie dobrych relacji z użytkownikiem jest na wagę złota.

Continue reading “Jeżeli zarządzasz przedsiębiorstwem, przemyśl, w jaki sposób wchodzisz w relacje z kontrahentami. Rzuć okiem na garść dobrych rad” »

Jak oddać na opp 1 procent podatku

Za każdy 1% fundacje są dozgonnie wdzięczne. Organizacje pożytku publicznego potrzebują każdego grosika, aby móc jak najlepiej wprowadzać w życie swoje cele. Gdy rozliczamy pit przez internet bez kłopotu możemy 1 procent podatku podarować wybranej przez nas organizacji. zazwyczaj programy pomagające w rozliczeniu mają już uzupełnioną odpowiednią rubrykę, ale możemy oczywiście sami dokonać wyboru. Ten 1% fundacje zazwyczaj zbierają na bardziej konkretny cel niż po prostu „działania fundacji”.

Continue reading “Jak oddać na opp 1 procent podatku” »