Archives for programy


Co słychać w polskiej muzyce? Który album jest najlepszy? Zobacz co radzą fachowcy

Możemy zaobserwować pewne zjawisko w krajowej muzyce – otóż w ostatnich czasach sporą popularność zjednują sobie uczestnicy telewizyjnych konkursów muzycznych, które są na antenach kilku stacji. Doskonałym przykładem artysty, który objawił się słuchaczom dzięki TV, jest 25-letni Dawid Podsiadło. Ten zdolny piosenkarz w obecnym roku wydawał pierwszy album, a jego kawałki uzyskiwały czołowe miejsca w rankingach medialnych. Ten młodzieniec jest tak lubiany przez publiczność, że dostał nominację EMA MTV na najlepszego rodzimego wykonawcę.

Continue reading “Co słychać w polskiej muzyce? Który album jest najlepszy? Zobacz co radzą fachowcy” »

Jeżeli zarządzasz przedsiębiorstwem, przemyśl, w jaki sposób wchodzisz w relacje z kontrahentami. Rzuć okiem na garść dobrych rad

Dojście do użytkownika jest współcześnie najlepszym krokiem w prowadzeniu biznesu. Rozwinięcie dobrych relacji z użytkownikiem jest na wagę złota.

Continue reading “Jeżeli zarządzasz przedsiębiorstwem, przemyśl, w jaki sposób wchodzisz w relacje z kontrahentami. Rzuć okiem na garść dobrych rad” »

Jak oddać na opp 1 procent podatku

Za każdy 1% fundacje są dozgonnie wdzięczne. Organizacje pożytku publicznego potrzebują każdego grosika, aby móc jak najlepiej wprowadzać w życie swoje cele. Gdy rozliczamy pit przez internet bez kłopotu możemy 1 procent podatku podarować wybranej przez nas organizacji. zazwyczaj programy pomagające w rozliczeniu mają już uzupełnioną odpowiednią rubrykę, ale możemy oczywiście sami dokonać wyboru. Ten 1% fundacje zazwyczaj zbierają na bardziej konkretny cel niż po prostu „działania fundacji”.

Continue reading “Jak oddać na opp 1 procent podatku” »

Jakie możliwości oferują obecnie programy telewizyjne publikowane w różnych serwisach internetowych

Korzystając z telewizora bardzo często sięga się po różnego rodzaju programy, dzięki nim wie się, co będzie emitowane w najbliższym czasie. Co prawda wszystkie sieci kablowe i satelitarne oferują swoje programy, jednak często korzystanie z nich nie jest zbyt wygodne. Całkiem niedawno jeszcze ogromnym zainteresowaniem cieszyły się papierowe wersje programów, wypuszczane na tydzień naprzód. W dalszym ciągu wielu ludzi je wybiera, zwłaszcza że nie kosztują one dużo, lecz mają pewne wady.

Continue reading “Jakie możliwości oferują obecnie programy telewizyjne publikowane w różnych serwisach internetowych” »