Archives for seria


Jaka rzecz jest najlepsza dla małej dziewczynki?

Zabawki są dobrym wyjściem na zajmowanie czasu dzieci. Nie ta kwestia jest najistotniejsza. Zabawka – mimo, że jest tylko rzeczą – jest metodą kształtującą kreatywność, zainteresowania oraz możliwości intelektualne naszej pociechy. Oprócz tego wpływa na na charakter oraz kreuje poczucie estetyki. Główne zadanie lalek z perspektywy nauki jest wykreowanie w naszym dziecku poczucia obowiązku, szacunku względem ludzi i dbałości o własne przedmioty.

Continue reading “Jaka rzecz jest najlepsza dla małej dziewczynki?” »

Kto z nas nie poznał marki Lego? Jest to marka kultowa i ponadczasowa, chyba nigdy nie jest w stanie się znudzić? Jakie są składowe sukcesu?

Jeśli przyjdą nam na myśl produkty lego, zaobserwujemy niezwykłą historię sukcesu. Brand, który w swojej historii odnosił jedynie sukcesy, nie było z kolei szans na upadki. Można powiedzieć że tak jest od zawsze, marka Lego radziła sobie świetnie, zyskując tłumy wielbicieli na całym globie. Nieujawnione są jednak pewne fakty z historii tej firmy. Prawdą jest że, w tamtym momencie tworzyły się firmy, które chciały wyprodukować takie klocki, co więcej, znalazła się firma, która zaczęła produkować niezwykle podobne klocki. Jak to się skończyło, co zrobiła firma Lego?

Continue reading “Kto z nas nie poznał marki Lego? Jest to marka kultowa i ponadczasowa, chyba nigdy nie jest w stanie się znudzić? Jakie są składowe sukcesu?” »

Produkty dla najmłodszych

Nie tak dawno wymarzone zabawki można było zobaczyć jedynie w . Nieliczni od Mikołaja otrzymywali firmowe lalki i najlepsze zestawy klocków. Dzisiaj sklepy z zabawkami zachwycają także poważnych dorosłych.

Continue reading “Produkty dla najmłodszych” »