Archives for ślub


Organizacja wymarzonego przyjęcia weselnego w dużym mieście

Organizacja ślubu i wesela związana jest z duża liczbą formalności, a także z planowaniem różnorodnych kwestii na długi czas wcześniej. Niektóre pary zaczynają planować takie wydarzenia już na kilka lat wcześniej. W ten sposób uzyskują pewność, że pod względem wesela wszystko kompletnie załatwione.

Continue reading “Organizacja wymarzonego przyjęcia weselnego w dużym mieście” »

Co trzeba robić, aby wieczór kawalerski był niezapomnianym wspomnieniem?

Wielu panom wieczór kawalerski z pewnością kojarzyć się jest z całonocną imprezą, na której nie zabraknie alkoholu. Nie wszyscy jednak gustują w faktu rodzaju rozrywkach i nierzadko wybierają coś, co pozwoli im odetchnąć od codzienności i pozwoli spotkać się z przyjaciółmi.

Continue reading “Co trzeba robić, aby wieczór kawalerski był niezapomnianym wspomnieniem?” »

Jakim sposobem wybrać dziś ciekawe zaproszenie na rodzinną uroczystość, aby nie wydać fortuny?

Celebrowanie ważnych uroczystości ma dzisiaj dla większości osób faktycznie podstawowe znaczenie. Z jakiego powodu? Głównie przez wzgląd na fakt, że czasami jest to jedyna okazja, aby spotkać się z dalszą rodziną, z którą na co dzień nie utrzymuje się ścisłych kontaktów. To właśnie dlatego, wesela, chrzciny bądź komunie są organizowane z wielką pompą. Oczywiście, każde takie wydarzenie oczekuje odpowiedniej oprawy, która wynika z towarzyskich konwenansów.

Continue reading “Jakim sposobem wybrać dziś ciekawe zaproszenie na rodzinną uroczystość, aby nie wydać fortuny?” »

Zaproszenia na ważne uroczystości – w jaki sposób je dzisiaj wybierać, aby mieć gwarancję, że będą dopasowane do charakteru wydarzenia?

Zasady dobrego wychowania wskazują sposób zapraszania na uroczystości, w związku z tym jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości, jak zachować się w podobnej sytuacji, powinien sięgnąć do podręczników savoir – vivre’u. Postępowanie zgodnie z ich wytycznymi nigdy nie wychodzi z mody. Przyjęło się, aby na ważne uroczystości zapraszać nie tylko ustnie, ale też poprzez zaproszenia w formie papierowej. Jak w takim przypadku wybierać zaproszenia, aby mieć pewność, że będą one dopasowane do organizowanego wydarzenia?

Continue reading “Zaproszenia na ważne uroczystości – w jaki sposób je dzisiaj wybierać, aby mieć gwarancję, że będą dopasowane do charakteru wydarzenia?” »