Ubranka przeznaczone dla nowiutko narodzonych dzieciaków – a wiąc, w co po ubierać noworodka


Nie masz pojęcia, w jakie rzeczy ubrać noworodka? Rozmyślasz nad tym, jakimi rzeczami różnią się śpioszki od takich rzeczy jak pajacyków, albo choćby nawet body? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś! W tym artykule wyjaśnimy Tobie, jakie są tych ciuchów różnice!
Wielu „nowo powstałych” rodziców nie bywa przygotowanych pod względem ubrań dla nowo narodzonego dziecka z pojedynczej, łatwej przyczyny – nie wiedzą, co mają kupić.

ubranka dla noworodkow

Autor: Pinio
Źródło: Pinio

ubranka dla noworodkow nie bywają skomplikowane, chociaż jest ich parę rodzai – bardzo podobnych rodzajów, które mają mylące wrażenie dla nie przygotowanych rodzicieli, zwłaszcza takich, którzy w swoim życiu nie posiadali nazbyt wielkiej styczności z małymi noworodkami – sporo więcej zobaczysz pod tym adresem. W tym bywają między innymi takiego typu ciuchy jak: body dla dzieci, pajacyki, albo chociażby kombinezony i śpioszki. Jaką rzeczą one się tak dokładnie rozróżniają? Oto kilka podpowiedzi…
śpioszki

Autor: Steven Depolo
Źródło: http://www.flickr.com
Body dla dzieci bywają zapinane w zbiegu ud, aby dobrze trzymać pieluszkę; pajacyki są na calutkiej długości rozpinane – z długim rękawkiem oraz stopami; kombinezony bywają z ociepleniem, a jeśli mówimy o śpioszki to, jak samiutka nazewnictwo pokazuje, stosowane bywają najczęściej, kiedy maluszek idzie odsypiać. Zapinane są zwykle na ramionach dzieciątka. Najbardziej często do ich produkcji bywają stosowane takiego typu tkaniny jak: bawełna, termofrota albo welur. Można je zakupić po jednej sztuce, albo w kompletach, zazwyczaj razem z taką kawałkiem zestawu ubioru jak Kaftanik. Często bywają też częścią wyprawki niemowlęcej.

Ogrom wzorków tych konkretnych śpioszków nie tylko zadowoli rodzica, ale i pobudzi wyobraźnię dziecka, albowiem dzieciaki tak malutkie bywają wzrokowcami, a im więcej kolorów widzą, tym wspanialej.
Social tagging: > > > >

Comments are closed.