web_cat


Rankingi oraz testy związane z dziedziną elektroniki, którym warto się przyglądać.

Zestawienia i przetestowania powiązane z elektroniką, jakim warto się przyglądać, jeśli jest się wielbicielem kompleksowych zastosowań są ogólnie udostępnione, a więc raczej nie będzie problemów z dotarciem do ich treści. Dlatego tak znaczące pozostaje to, żeby przyglądać się bieżącym zestawieniom. Warto zaznaczyć, iż konsument musi zwracać uwagę na takie zestawienia, które będą dotyczyć stricte tego osprzętu oraz takiego obszaru, jaki jest dla niego najistotniejszy.

Continue reading “Rankingi oraz testy związane z dziedziną elektroniki, którym warto się przyglądać.” »

Awangardowe technologie w grach

Obecnie gry komputerowe stosują sporo innowacyjnych technologii, o jakich kilka lat temu nawet nie śniło się graczom. Zaowocowało to powstaniem wielu nowoczesnych kontrolerów do gier, niektóre z nich były nawet zaimplementowane w urządzeniach nowej generacji. Wyraźnym przykładem rozwoju tych urządzeń jest zastosowanie akcelerometru, który jest obecy w wielu telefonach komórkowych, a także w standardowych kontrolerach już w PlayStation 3. Akcelerometr jest urządzeniem, określającym położenie kontrolera w przestrzeni trójwymiarowej. Dodanie tego urządzenia do kontrolerów pozwoliło urozmaicić gry w element zręcznościowy.

Continue reading “Awangardowe technologie w grach” »

Zapachowe świeczki pomysłem na prezent

Pachnące świeczki to pomysłowy dodatek do domowej kąpieli

Continue reading “Zapachowe świeczki pomysłem na prezent” »

Komunikacyjne nowości na rynku telefonów, co warto kupić aby nie stracić?

aparat telefoniczny stacjonarny, to fundamentalny element wyposażenia dowolnego mieszkania. Choć rzadko używamy ten domowy aparat, to ciężko nam jest się go pozbyć.

Continue reading “Komunikacyjne nowości na rynku telefonów, co warto kupić aby nie stracić?” »