Gry online


W jakie gry online można zagrać

Spory procent społeczeństwa posiada już dostęp do cyberprzestrzeni i to na tyle prędki, by można było pocinać w gry multiplayer. Wymieniać atutów rozgrywki sieciowej chyba nie trzeba, prawda? Ale gdyby ten artykuł zobaczył laik sieciowy, napiszę: granie multiplayer to całkowicie nowe doświadczenie.

Continue reading “W jakie gry online można zagrać” »

Wiedziałeś, co to jest CentOS Server? Sprawdź istotne informacje na ten temat

Informatyzacja i wszystko co z nią związane można powiedzieć bez większych przeszkód – ofensywnie się rozprzestrzenia. Dzisiaj trudno już sobie wyobrazić życie bez cyfryzacji i automatyzacji wielu dziedzin i jak się zdaje jest to proces nieodwracalny. Praktycznie standardowy Kowalski potrafi już bez problemów obsługiwać najpowszechniejsze programy komputerowe, a ten co inteligentniejszy potrafi przygotować odpowiednie oprogramowanie, które będą wykorzystywać następnie inni.

Continue reading “Wiedziałeś, co to jest CentOS Server? Sprawdź istotne informacje na ten temat” »

Czemu obiektywy Sigma stanowią obecnie coraz większe zagrożenie dla sprzętu producentów lustrzanek.

Wybierając lustrzankę cyfrową trzeba wiedzieć o tym, że jeśli chcieć się będzie poważniej zająć fotografią, to będzie to zaledwie wstęp do dalszych wydatków.

Continue reading “Czemu obiektywy Sigma stanowią obecnie coraz większe zagrożenie dla sprzętu producentów lustrzanek.” »

Jak uporać się z zepsutym komputerem? Przeczytaj więcej w tym temacie

Komputery znaleźć można w dniu dzisiejszym niemalże wszędzie. Jest to sprzęt, bez jakiego mnóstwo osób nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowania. Wcale nie jest to wynikiem uzależniania, tylko faktem, że coraz częściej Internet niezbędny jest do załatwienia wielu codziennych spraw. Niestety pomimo tego, że biegle obsługujemy komputery, nie umiemy zazwyczaj samodzielnie ich naprawiać.

Continue reading “Jak uporać się z zepsutym komputerem? Przeczytaj więcej w tym temacie” »