Na prezent


Trwałe prostowanie włosów to interesująca oferta

Czy marzymy by mieć proste włosy?

Patrzymy na nasze włosy i nie całkiem spodobało nam się to, że są one kręcone, połamane, że się puszą zamiast wspaniale opadać nam na plecy?

Continue reading “Trwałe prostowanie włosów to interesująca oferta” »

Jaki podarunek nabyć pod choinkę?

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas w roku. Każdy z nas ma w pamięci te chwile, kiedy w dzieciństwie wespół z rodzicami, dziaduniami, wujami oraz kuzynostwem oczekiwało się na pierwszą gwiazdkę. Po pierwsze by móc w końcu siąść do kolacji wigilijnej a po drugie – niechybnie dla niektórych istotniejsze – aby zajrzeć pod choinkę i w szaleńczym amoku móc rozpakować niespodzianki. Ach te upominki! Spędzają sen z powiek już na długo przed uroczystościami. Zastanawiamy się, czym unikalnym zdziwić najbliższe nam osoby i jakie podarunki im sprezentować tak, żeby byli zadowoleni, utrafić w gust i na dodatek, by nie była to kopia z lat poprzednich. Zadanie wyjątkowe skomplikowane. Jeśli do tego dojdzie olbrzymia liczba bliskich – mamy kłopot.

Continue reading “Jaki podarunek nabyć pod choinkę?” »

Kubek czy szklanka – w czym najlepiej pić kawę a w czym herbatę

Kawa i herbata to fundamentalne napoje, które towarzyszą nam co dzień. Ich uniwersalny charakter sprawia, że możemy je pijać przy rozmaitych okazjach. Głównie herbata zajmuje w naszych domostwach istotne miejsce, wielokrotnie stanowi nieodzowny dodatek większości posiłków. Kawę i herbatę możemy pić na gorąco lub w mrożonej, rześkiej wersji.

Continue reading “Kubek czy szklanka – w czym najlepiej pić kawę a w czym herbatę” »

Niby co tak naprawdę warto kupić na Boże Narodzenie?

Skoro już za krótki czas Święta Bożego Narodzenia, trzeba rozglądać się już powoli za wypasionymi upominkami: dla dzieciaków, współmałżonka, matki i ojca, znajomych, etc. Co rok jest identyczny problem: co kupić, aby każdy obdarowany był pełen radości. Co prawda jakoś się nie wydaje, aby to był ogromny kłopot, przecież najbardziej znaczący jest dobry gest, nasza pamięć, ale wiadoma kwestia, że jeżeli bardzo nam zależy, zapewne postaramy się zakupić coś z wyższej półki.

Continue reading “Niby co tak naprawdę warto kupić na Boże Narodzenie?” »