Archives for zabawa


Nauka poprzez zabawę, to prawdopodobnie najlepszy sposób, by czegoś nauczyć nasze dziecko. Próbowałaś takiego rozwiązania? Nigdy nie jest za późno

Jak okres dzieciństwa, to i frajda, tu nie ma miejsca na żadne pertraktacje. Wiadomo, jak dzieciństwo to także nauka i obowiązki, ale bardziej z przymrużeniem oka. Powinniśmy uczyć nasze pociechy, aby sprzątać po sobie, żeby być odpowiedzialnym w tej dziedzinie i nie oczekiwać, aż mama czy tata to zrobią. Jednocześnie, to jest jak gdyby punkt poboczny, jaki wspaniale uzupełnia się z uciechą podczas zabawy. Chcesz pobawić się kolejną zabawką? Posprzątaj to, czym bawiłeś się do tej pory. Działa? Działa!

Continue reading “Nauka poprzez zabawę, to prawdopodobnie najlepszy sposób, by czegoś nauczyć nasze dziecko. Próbowałaś takiego rozwiązania? Nigdy nie jest za późno” »

Prywatna szkoła i przedszkole – znakomita inwestycja w rozwój dzieci

Każdemu rodzicowi – szczególnie pracującemu albo pragnącemu wrócić do pracowania – zależy na tym, aby jego dziecko było objęte dobrą opieką , a także wspaniale się rozwijało. W tym celu istotne jest świetne wychowanie połączone z realizacją potrzeb dzieci, stymulacją ich rozwoju , a także umożliwienie kontaktu z innymi dziećmi.

Continue reading “Prywatna szkoła i przedszkole – znakomita inwestycja w rozwój dzieci” »

Tory Carrera – prezent, z jakiego ucieszy się i mały, i duży mężczyzna

Wkrótce nadejdzie ważna okazja dla twojego chrześniaka, chłopaka albo przyjaciela? Na pewno poszukujesz właściwego prezentu, który pozytywnie go zaskoczy. Zdecyduj się na tory Carrera, a sprawisz niewątpliwą radość obdarowywanemu jubilatowi. Dlaczego warto jest je kupić?

Continue reading “Tory Carrera – prezent, z jakiego ucieszy się i mały, i duży mężczyzna” »

Trampolina bez wątpienia ucieszy każdego!

Dzieci w żadnym razie nie powinny narzekać na nudę. No wiadomo – niby nie jest powiedziane, że zawsze można usatysfakcjonować własną pociechę, często dzieci miewają bardzo duże wymagania, ale tak czy siak można zaryzykować twierdzenie, iż rodzic, który mocno dba o swoje dziecko, spokojnie da radę sprawić, że wreszcie nie będzie musiał ciągle wysłuchiwać pretensji. Choć naturalnie w wielkim błędzie jest taka osoba, która sądzi, iż akurat dzisiaj łatwo jest spowodować ogromną radość.

Continue reading “Trampolina bez wątpienia ucieszy każdego!” »