Archives for zabawa


Sprawmy własnemu maluchowi miłą zabawkę!

Trzeba zapewnić własnym dzieciom życie. Jeśli ktoś nie miał na nieszczęście miłego dzieciństwa pewnie w dorosłości także nie będzie mu wspaniale.

Continue reading “Sprawmy własnemu maluchowi miłą zabawkę!” »

Jak spędzać czas z niemowlakiem, o jakich kwestiach należy pamiętać? Jakie są najlepsze zabawki dla naszej pociechy?

Jak bawić się z niemowlęciem? Należy wypróbować kilka z ciekawych propozycji. To ciekawe idee na zabawy, które dla dziecka bez wątpienia zostaną szansą do rozwijania i doskonalenia swoich innowacyjnych zdolności.

Continue reading “Jak spędzać czas z niemowlakiem, o jakich kwestiach należy pamiętać? Jakie są najlepsze zabawki dla naszej pociechy?” »

Klocki, które są znane na całym świecie

Chyba większość ludzi na świecie z cywilizowanych krajów zna klocki lego. Zapewne jakieś wysokogórskie plemiona nie słyszały o klockach lego, jednak w większości ludzie o tych klockach słyszeli i spora część ludzi ma te klocki w swoich mieszkaniach.

Continue reading “Klocki, które są znane na całym świecie” »

Zabawy przeznaczone dla małych dzieci – czyli, z jakiego miejsca brać pomyślunki na „zdrowe” zabawy dla najmłodszych

Spora liczba rodzicieli boryka się wraz z problemem, jakim są zabawy przeznaczone dla dzieciaka, w szczególności jeżeli owe dziecko bywa jedynakiem. Wielu rodzicom zdaje się, że tym z nich, którzy to posiadają co najmniej dwójeczkę pociech, problemik wraz z zabawami nie zagraża, albowiem dzieciaki „zajmą się sobą”.

Continue reading “Zabawy przeznaczone dla małych dzieci – czyli, z jakiego miejsca brać pomyślunki na „zdrowe” zabawy dla najmłodszych” »